בדיקת מיקום בגוגל – כך תבדקו ב-3 שניות איפה אתם בגוגל

המיקום שלכם בגוגל הוא אולי אחד מהגורמים המשפיעים ביותר על הפעילות השיווקית שלכם. למה? כי אם נהיה כנים, לגוגל יש כוח אינסופי בעיקר שאנחנו מדברים על חיפוש של מוצר או שירות. אם תחשבו על זה לעומק, גוגל מאפשר לכם להכניס לאתר שלכם לקוחות פוטנציאלים שאשכרה מחפשים בדיוק את מה שאתם מציעים, יש קהל יותר חם מזה?

אבל, התמונה לא כל כך ורודה. כדי למצות את הכוח של גוגל ואת היכולת שהוא מציע למפרסמים, עליכם להגיע לעמוד הראשון במילות מפתח רלוונטיות ואם אפשר אז להגיע ל-5 המיקומים הראשונים, ששם מעל 80% מהגולשים מקליקים.

ועכשיו נשאלת השאלה,איך אני יודע איפה אני נמצא בכלל? רגע! אל תמהרו, לפני כן אני רוצה שניגע בכמה נקודות חשובות:.

  1. בדיקת נתונים בזמן אמת המשקפים את ההתקדמות שעשיתם יכולה לחסוך לכם אלפי שקלים בחודש! במקום לרוץ על אוטומט מבלי לבדוק מה העבודה הקשה מניבה, תבדקו כל הזמן איפה אתם עומדים ביחס למתחרים, או איך התקדמתם מהפעם האחרונה שביצעתם את הבדיקה. לא הולך? לא נורא! זה הזמן לשנות, לרענן ולנסות דברים חדשים.
  2. חשוב להבין מה הביטויים שמכניסים לכם הכי הרבה תנועה, יתרה מזאת, מה הביטויים שההמרה מהם היא הגבוהה ביותר? מיד אציג את הכלי המדהים שלנו שנקרא SEOSHARK ואחת הפונקציות שהוא מציע זה להבין איזה ביטויים הכי יעילים עבורכם.
  3. מעקב אחר קישורים ומהירות האתר. כל איש SEO יודע שבסופו של דבר, קישורים זה החיים. כן כן, אחת הדרכים הכי משמעותיות לשיפור הדירוג שלנו זה קישורים. בדיוק בגלל זה, SEOSHARK מתוכנן באופן כזה שהוא מתריע בפניכם כאשר האתר שלכם מקבל הפניות וגם, תוכלו לבדוק בקלות ויעילות את מהירות האתר שלכם. מהירות האתר חשובה ומשמעותית גם לחווית הגלישה וגם, איך לא, לדירוג שלכם.

אבל למה לקשקש הרבה שאפשר פשוט לראות! רוצים לגלות איפה אתם נמצאים בגוגל? הזינו בתיבה מטה את כתובת האתר שלכם ואת הביטויים שתרצו לבדוק:

*(3 הביטויים הראשונים עלינו 🙂) 

כלים מומלצים למעקב התקדמות האתר בגוגל

סרץ' קונסול Google search console

כלי חינמי המאפשר בדיקה ומעקב אחר ביצועי ה-SEO שלכם. באמצעות התוכנה הזאת תוכלו לקבל נתונים מדויקים על עבודת ה-SEO שעשיתם, על תקלות וכמו כן, על נתונים חסרים או המלצות לשיפור וייעול.

Rank tracker 

כלי SEO למתקדמים 🙂 מאפשר לכם לבצע מחקר מילות מפתח וביטויים, אפשרות להעריך את המצב שלכם ביחס למתחרים שלכם וכמובן, בדומה לסרץ' קונסול, תובנות על מצב החשבון.

Ahrefs 

אחד הכלים הכי מדהימים שיש היום בשוק, אבל, פחות מתאים לישראל בעיקר כי הוא אינו מדוייק דיו. בנוסף לכך, עלות מנוי ל-Aherfs יקרה משמעותית.

Semrush 

בדומה לAherfs גם SEMRUSH הוא אחד הכלים המתקדמים ביותר בעולם לתחום ה-SEO, אבל פחות מדויק ומותאם לשימוש בעברית ולקהל הישראלי.

Seoshark 

אחד הכלים הטובים שיש בישראל, בעיקר בגלל הדיוק. התוכנה יודעת לתת מיקומים בדיוק של 99.9% שזה די מטורף וגם הכי גבוהה שקיים היום בשוק. בנוסף לכך, קיימת אפשרות לקבל נתונים של סרץ' קונסול בזמן אמת וגם בדיקת מהירות אתר בחינם. 

איך מתקדמים בגוגל למקום ה-1?

אז זה יהיה שקר להגיד לכם שזה קל ופשוט להגיע למקום הראשון בגוגל כי זה לא. התחרות היום עצומה וישנם תחומים תחרותיים במיוחד שבשל כמות המתחרים והיכולות שלהם עלול להיות מאתגר להגיע למקום הראשון. אז מה עושים? הנה כמה טיפים ממני!

תיעזרו במקצוענים

אין לי ספק שאתם יכולים להיות אנשי SEO מדהימים ונכון, לא מדובר פה על מדע טילים. יחד עם זאת, אין חכם כבעל נסיון ואם אתם לא מגיעים מהתחום הזה ורוצים שהעסק שלכם ינסוק, כדאי להיעזר בחברות מובילות בתחום ה-SEO.

בנו פרופיל קישורים וואו

פרופיל קישורים לא מסתכם בזבנג וגמרנו, פרופיל קישורים צריך תכנון שנתי בהתאם לאסטרטגיה שלכם. אל תשכחו, פרופיל קישורים מהווה בערך 30% מהדירוג שלכם!

תתמקדו כל פעם בביטוי

אל תנסו לרוץ על כל המילים שלכם בו-זמנית. נסו לפצל את זה, כל חודש או רבעון בחרו כמה מילים ותתמקדו בהן על שתגיעו למיקומים גבוהים.

בהצלחה!

Facebook
WhatsApp
LinkedIn

מאמרים נוספים